Specjaliści

Dr n. med. Marcin Włodarczyk

Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista pulmonolog

Autor 11 publikacji naukowych, wieloletni nauczyciel akademicki i wykładowca kształcenia podyplomowego, stały biegły sądowy Sądu Okręgowego w Poznaniu w zakresie chorób wewnętrznych i pulmonologii.

lek. med. Michał Skoczek

Specjalista w ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Specjalista w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Kierownik Oddziału Ortopedycznego szpitala. 20 lat pracy jako lekarz ortopeda -traumatolog. Zajmuje się leczeniem operacyjnym większości chorób układu narządu ruchu oraz wywołanych w wyniku urazu. Wykonuje zabiegi podawania osocza bogatopłytkowego, czynników wzrostu (PRP) w gabinecie pod kontrolą ultrasonografu.

Lek. med. Małgorzata Normantowicz-Zakrzewska

Psychatria dorosłych

Specjalizuje się w leczeniu nerwicy, zaburzeń lękowych, a także psychoz i zaburzeń zachowania u osób starszych. Pomaga pacjentom zmagającym się z różnego rodzaju otępieniami. Jest uznanym autorytetem z dziedziny seksuologii, leczy uzależnienia od seksu i pornografii, a także zaburzenia seksualne obu płci.

lek. med Przemysław Samolewski

Radiolog

Badanie USG piersi i dopler

Dr n. med. Marcin Redman

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu chirurgia ręki ortopedia sportowa kończyny górnej

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu chirurgia ręki ortopedia sportowa kończyny górnej

Dr n. med. Agnieszka Mitkowska-Redman

Ginekolog-położnik

Asystent w Klinice Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności, poradnictwem antykoncepcyjnym, opieką nad pacjentkami w ciąży oraz profilaktyką i podstawowym leczeniem ginekologicznym

Dr n. med. Anita Geppert

Neurolog

Specjalista zajmujący się diagnostyką i leczeniem chorób związanych z centralnym układem nerwowym, czyli mózgiem i rdzeniem kręgowym, a także nerwami obwodowymi

Dr n.med. Michał Grzeszczak

Chirurg Naczyniowy

Doktor nauk medycznych Pracuje na Oddziale Chirurgii Szpitala w Wągrowcu Starszy asystent Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

Dr n. med. Łukasz Rotnicki

Chirurg ogólny

Chirurg ze specjalizacją II stopnia z chirurgii ogólnej

Dr n. med. Andrzej Sieńko

Kardiolog, internista

Specjalizuje się w nieinwazyjnej diagnostyce chorób układu krążenia elektrokardiografii, echokardiografii, próbach wysiłkowych. Odznaczony medalem Zasłużony dla miasta Poznania.

Dr n. med. Leszek Bartoszak

specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalizację w zakresie dermatologii i wenerologii odbył w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Wiedzę medyczną zdobywał na licznych szkoleniach i stażach w kraju i za granicą.

lek.med. Magdalena Faligowska

Interna-Hipertensjologia

Lekarz specjalista chorób wewnętrznych i hipertensjolog.

lek. med. Jacek Idziak

Okulista

Diagnostyka i leczenie chorób oka

lek. med. Jan Sporny

Urolog

Młodszy asystent oddziału urologicznego Szpitala w Puszczykowie. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego

lek med. Agnieszka Bejnar

Gabinet USG

Specjalista radiodiagnostyki. Absolwentka Uniwersytetu Medycznej w Poznaniu, Wydział lekarski.

lek med. Hanna Karlewicz

Neurolog

Specjalista zajmujący się diagnostyką i leczeniem chorób związanych z centralnym układem nerwowym, czyli mózgiem i rdzeniem kręgowym, a także nerwami obwodowymi

lek. med. Martyna Siąkowska

Ginekolog-położnik

Ginekolog-położnik

mgr Cecylia Cembrowicz-Til

Psycholog kliniczny - terapeuta

Psycholog kliniczny z uprawnieniami pedagogicznymi dla psychologów. Szeroki zakres konsultacji i porad psychologicznych.

mgr Paulina Kaczmarek

logopeda-neurologopeda

logopeda-neurologopeda

mgr Iwona Przekop – Kistowska

Psycholog, specjalista psychologii klinicznej

Psycholog, specjalista psychologii klinicznej, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, psychoterapeuta i doradca systemowy Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Bogusława Błachowicz

Psychoterapeuta

Specjalista w dziedzinie psychoterapii

mgr Robert Piechota

Rehabilitant

Rehabilitant, Absolwent AWF w Poznaniu

Monika Kmieć

Dietetyk

Dietetyk. Technik Farmaceutyczny. Szczególnym zamiłowaniem darzę dietetykę kliniczną, której koncepcje i nowości weryfikuję z aktualnymi badaniami.

mgr Jacek Bigos

Fizjoterapeuta

Bardzo często w swojej profesji staję się „detektywem”, którzy musi rozwiązać zagadkę przy której inne osoby rozłożyły ręce. Osiągnięcie w tym przypadku celu terapii dodaje mi skrzydeł, a radość pacjentów okazuje się bezcenna.

mgr Marta Skoczek-Pietrzyk

mgr Zdrowia Publicznego, specjalista ds. podologii

Jako specjalista zajmuję się stopami z dolegliwościami takie jak przerośnięte, zdeformowane paznokcie stóp, wrastające paznokcie, modzele, odciski, grzybica (badania mykologiczne), brodawki, pękające pięty, rozpadliny, rekonstrukcje, profilaktyka stopy cukrzycowej, uszkodzenia płytki paznokcia.

mgr Eliza Nowakowska

Eliza Nowakowska mgr dietetyki klinicznej, dietocoach, mgr promocji zdrowia, edukator w cukrzycy, kosmetolog, zielarz- fitoterapeuta, hirudoterapeuta, diagnozowanie chorób z twarzy i języka, stawianie baniek ogniowych i próżniowych, konchowanie uszu, pępkowanie przy użyciu konchy

mgr Eliza Nowakowska - dietetyk kliniczny, promotor zdrowia, hirudoterapeuta, zielarz, naturopata