mgr Cecylia Cembrowicz-Til

Jestem psychologiem klinicznym i psychoterapeutą.  Staram się pracować w nurcie integracyjnym łącząc psychoterapię systemową z 3 falą CBT –terapię opartą na akceptacji i zaangażowaniu– ACT. Wpieram jako trener asertywności i mentor rodzicielski Specjalizuje się w pomocy dzieciom, młodzieży i młodym dorosłym, którzy szukają swojej drogi życiowej.

Chętnie przyjmuje pary i rodziny. W terapii skupiam się na empatycznym rozumieniu trudności oraz wsparciu w ich rozwiązywaniu. Do człowieka podchodzę holistycznie.
Poza psychoterapią długoterminową, udzielam również konsultacji psychologicznych i seksuologicznych. Zdarza się mi również przyjeżdżać na wizyty domowe i interwencje kryzysowe.

Podczas wizyt poświęcam całą swoją uwagę pacjentowi, staram się zawsze  tłumaczyć pewne mechanizmy i zależności, aby pacjenci mogli w pełni korzystać z wizyt. Współpracuje z zespołem specjalistów, poddaje się superwizji, stale zwiększając swoje doświadczenie.

Moja praca to przede wszystkim życiowa pasja, dlatego stale uczestniczę w szkoleniach i konferencjach. Uwielbiam ten czas ! Lubię być na bieżąco !

a Prywatnie

Jestem fanką zdrowego stylu życia. Kocham gotować i próbować nowych smaków. Uwielbiam naturę i podróże. Podróże to Ja. Na co dzień praktykuje jogę i medytację. Rozwijam swoją uważność poprzez mindfulness i wdzięczność. Prywatnie spełniona żona i mama.

Kocham życie!:)

 

Wykształcenie

  • Dyplom Psychologa na specjalności klinicznej – Uniwersytet humanistycznospołeczny SWPS w Poznaniu
  • Przygotowanie pedagogiczne dla psychologów – studia podyplomowe UAM Poznań
  • Psychodietetyka – studia podyplomowe Uniwersytet humanistycznospołeczny SWPS w Poznaniu
  • Psychoterapia poznawczo- behawioralna dzieci i młodzieży- Instytut Edukacji i Terapii w Poznaniu
  •  Psychoterapia Systemowa- Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej, członek nadzwyczajny
  • Studia podyplomowe – wychowanie do życia w rodzinie
  • Studia podyplomowe – Socjoterapia
  • Terapia małych dzieci -poziom podstawowy i zaawansowany. IPP Poznań
  • Terapia nastolatków- poziom podstawowy i zaawansowany. IPP Poznań

Szkolenia m.in. z zakresu

terapia bezsenności.pl – Genogram- klucz do zrozumienia twojej rodziny – Terapia dzieci – Interwencja kryzysowa – Kids Skills – dam rade – program terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu tytuł praktyka metody – TSR- Praca z rodziną w sytuacji rozwodu- Techniki Relaksacyjne i uważność –  Metody ACT – dialog motywujący – seksualność dzieci i młodzieży  – seksualność osób dorosłych – terapia nastolatków – terapia zabawą – coaching i mental health – pozytywna dyscyplina –

 

 

Galeria zdjęć