O nas

MedKomplex jest to centrum medyczne, które powstało z myślą o naszych mieszkańcach ale i nie tylko. Jest stworzone z serca dla naszych pacjentów. Logo, które przedstawia dwa serca symbolizuje nasze podejście do pacjenta jako podmiot naszych działań.

Nazwa MedKomplex świadczy o holistycznym podejściu do naszych pacjentów i objęciu ich kompleksową opieką zarówno od strony lekarskiej, pielęgniarskiej jak i farmaceutycznej. Chcemy świadczyć usługi medyczne na najwyższym poziomie, ponieważ jak powiedział Deming „zrozumieć sens swojej pracy to poznać pacjenta jego potrzeby i oczekiwania ”.

Mając to na uwadze przygotowaliśmy nowoczesne, przestronne gabinety lekarskie i zabiegowe spełniające wszelkie wymogi. Aranżacja wnętrz jest wynikiem naszych wspólnych projektów i przemyśleń. Obiekt posiada windę oraz wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz matek z dzieckiem. Obok wybudowaliśmy duży parking. Zawsze stawiamy na jakość. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otwieramy się na pacjenta.

Mamy nadzieję, że to nowe Centrum medyczne MedKomplex będzie dobrze służyć swoim pacjentom i będzie chlubą Szamotuł. Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi podmiotami medycznymi zarówno publicznymi jak i niepublicznymi.

Anna i Marcin  Niechciałkowscy