Z przyjemnością informujemy, że Centrum Medyczne Medkomplex wzbogaca zakres usług o kolejnego specjalistę.

mgr Maja Mazur

Psycholog

 

Konsultacje psychologiczne

Interwencja kryzysowa

Poradnictwo psychologiczne

Psychoedukacja

 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, gdzie moją główną ścieżką była psychologia zdrowia. Doświadczenie zdobywałam podczas pracy klinicznej na oddziale psychiatrycznym, a także w Specjalistyczno – Opiekuńczej Placówce Wparcia Dziennego.

Po studiach poszerzyłam swoje kwalifikacje do pracy z dziećmi i młodzieżą o studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego, dzięki którym uzyskałam wiedzę i kompetencje niezbędne do pracy w tym gronie. Pracę indywidualną z klientem kształtowałam w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego w Szamotułach, gdzie skupiałam się na wewnętrznych przeżyciach i potrzebach drugiej osoby. Podczas procesów terapeutycznych, konsultacji psychologicznych, jak również interwencji kryzysowych skutecznie wspierałam pacjentów w ich drodze do zdrowia psychicznego, oraz odzyskiwania wewnętrznej równowagi i spokoju. Praca z ludźmi  stała się dla mnie przyjemnością, wyzywaniem i ogromną inspiracją. Aktualnie kontynuuję pracę indywidualną z osobami dorosłymi, oraz młodzieżą w przychodni „MedKomplex” – Szamotuły , a także w Centrum Terapii Holistycznej MW-Masaże – Opalenica.

 

Szczególnie bliski jest mi nurt poznawczo-behawioralny wzbogacony o dialektyczną terapię behawioralną (DBT), terapię akceptacji i zaangażowania (ACT), oraz terapię poznawczą opartą na uważności (MBCT). Szanuję i akceptuję indywidualność każdego człowieka  Podczas procesu terapeutycznego przyjrzymy się Twoim myślom, emocjom, uczuciom i zachowaniu. Wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązania, które pomogą Ci przejść przez ciężki okres, a także pozwolą osiągnąć wyznaczone cele, dając tym samym poczucie spełnienia, satysfakcji i kontroli.

Polegając na relacji terapeutycznej opartej na akceptacji, zaufaniu i empatii chciałabym zaprosić Cię do gabinetu, w którym najważniejszym komponentem jest poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Wspólnie pogłębimy świadomość Twojego świata wewnętrznego, tak aby obserwacja własnych myśli była jak najbardziej uważna i świadoma, co w efekcie przyniesie oczekiwane zmiany.

Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W czym mogę pomóc?

 • depresja, zaburzenia nastroju
 • kryzysy życiowe, traumy
 • zaburzenia lękowe
 • trudności adaptacyjne
 • wykluczenie społeczne i trudności w relacjach
 • problemy partnerskie, małżeńskie, rodzinne
 • utrata bliskiej osoby
 • problemy w związku
 • niskie poczucie własnej wartości
 • zachowania autodestrukcyjne, myśli samobójcze
 • trudności w radzeniu sobie z emocjami i stresem